Vánoční tvoření ve 2.třídě

V pátek 1.prosince před 1.adventní nedělí se v naší škole rozběhly vánoční tvořivé dílničky. Kdo mohl, z maminek, tatínků nebo babiček, přišel pomoci i k nám do 2.třídy. Celkem jsme se vystřídali v pěti třídách a vyrobili si 5 vánočních výrobků, které jsme si odnesli domů a použili je na výzdobu nebo možná i jako malé dárečky našim blízkým.  Děkujeme za pomoc ! :o) A o přestávce jsme se stihli ještě protáhnout v tělocvičně.

 

Nadělování s Mikulášem

Ve středu 6.prosince zavítala do 2.třídy vzácná návštěva. Svatý Mikulíš s anděly a čerty. Skoro celé peklo..... Že  by i u nás někdo neposlouchal, nedával pozor nebo dokonce zapomínal nosit úkoly? Hříšníci se našli, ale těch hodných Mikuláš odměnil přeci jen více a nadílku dostali i Ti, kteří se Mikuláši slíbili polepšit!

Prvni bruslařské pokusy

V září jsme letos i my, druháčci, vyjeli na zimní stadion do Nového Města nad Metují a celkem 4 středy za sebou jsme zkoušeli, jak nám to jde na bruslích. Někdo opradu  stál na bruslích poprvé, ale po počátečním balancování se po čtvrté lekci stal bruslařem.

Tak zase za rok nebo s mamkou a taťkou ve volném čase! :o)

 

Učíme se kamarádství

Být kamarád a nemyslet jen na sebe. Umět pochválit druhého nebo pomoci tomu, kdo to potřebuje. Být parta druháčků, kteří se ve své třídě cítí dobře a bezpečně. To všechno se učíme nejen v etické výchově s novou paní vychovatelkou Luckou Kubešovou.

Další články...

  1. 2.třída 2017_2018
logo-zs

Užitečná čísla

  • Základní škola -
    725 874 611 (ředitelka školy)
    491 474 076 (pevná linka)
  • Školní družina - 725 874 741
  • Mateřská škola - 725 874 590
  • Školní jídelna - 725 874 520
zs

Adresa

Adresa školy:
ZŠ a MŠ Provodov - Šonov,
okres Náchod, Provodov 6
Provodov - Šonov, 549 08
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa MŠ:
budova mateřské školy
Šonov 140
Provodov - Šonov
549 08
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa

Vyrobilo    logo-grus