Úvodní stránka > Základní škola > Informace pro rodiče

Co nás čeká v dubnu 2024

• 1. dubna je Velikonoční pondělí.
  • V tomto měsíci se budeme opět účastnit úklidu v naší obci. V jednotlivých třídách žáci obdrží informace k termínu úklidu, popř. k donášce pracovních rukavic či nářadí.
  • 4. dubna proběhne v odpoledních hodinách zápis do 1. třídy. V tento den není “Sporťáček“.
  • 10. dubna se koná ve školní družině „Odpoledne s papoušky“.
  • Začátkem měsíce vyhodnotíme školní soutěž „Malý spisovatel“, do které se zapojili všichni žáci napříč ročníky.
  • 10. dubna se koná pedagogická rada.
  • Během dubna bude na webu školy zveřejněno vyhodnocení dotazníku ke stravování.
  • 15. dubna proběhne konkurz na místo ředitele školy.
  • 16. dubna pojedou žáci 4. třídy do novoměstské knihovny a v pátek 19. dubna od 8 h se zúčastní virtuální prohlídky vodní elektrárny Dlouhé stráně.
  • 24. dubna pojedou 2 pedagogové naší školy na stáž do ZŠ v Kunraticích. Tato akce se koná v rámci spolupráce s MAS Pohoda venkova.
  • 25. dubna navštíví školu za účelem konzultací s třídními učiteli pracovnice ze Speciálně pedagogického centra v Náchodě.
  • 26. dubna v pátek od 10:00 se zúčastníme výchovného koncertu ZUŠ v Novém Městě nad Metují.
  • V týdnu od 29. 4. se konají "Triády" – společná konzultační setkání zákonných zástupců žáků, učitelů i žáků. Zákonní zástupci žáků obdrží od třídních učitelek návrhy termínů.
  • V úterý 23.4. se uskuteční první setkání budoucích prvňáčků ve škole v rámci "Pojďte si hrát na školu".